Jak długo trwa staranie się o kredyt gotówkowy?

Kiedy potrzebujesz pieniędzy, często potrzebujesz ich szybko. Niezależnie od tego, czy jest to nieoczekiwanie wysoki rachunek za prąd, nieprzewidziane koszty leczenia czy ważny zakup, niektóre wydatki po prostu nie mogą się doczekać następnej wypłaty. Tak więc pytanie brzmi: jak szybko można otrzymać pożyczkę? Krótka odpowiedź jest bardzo szybka. Długa odpowiedź znajduje się poniżej.

Jak szybko możesz otrzymać pożyczkę?

Jeśli postawisz na współpracę z brokerem możesz liczyć na to, że pomoże Ci w znalezieniu i dopasowaniu kredytu zespół, który specjalizuje się w szybkich i niewielkich pożyczkach gotówkowych do 1000 zł. Często mogą Ci w takim, wypadku pomóc uzyskać zatwierdzenie Twojego wniosku i przelanie środków tego samego dnia, w którym złożyłeś wniosek. Jeśli złożysz wniosek po godzinie 17:00 – zwykle te same pieniądze otrzymasz zwykle następnego dnia rano. I tak, obejmuje to weekendy.

Platforma aplikacji online jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co oznacza, że możesz złożyć wniosek w dowolnym czasie z dowolnego miejsca i otrzymać pieniądze w mniej niż 24 godziny.

Jak szybko można dostać kredyt w banku?

Banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe świetnie nadają się do uzyskiwania większych pożyczek, ale nie są szczególnie pomocne, jeśli chodzi o szybkie, niewielkie pożyczki. Bank może rozpatrzyć Twój wniosek kilka dni lub nawet tygodni. Wiele instytucji polega na ręcznym sprawdzaniu wniosków o pożyczkę przez personel, co trwa dłużej i utrudnia przewidzenie, kiedy wniosek zostanie zatwierdzony.

Następnie musisz poczekać na przelanie pieniędzy. Jeśli otrzymujesz pożyczkę w zwykłym banku, może to zająć tylko 1 dzień roboczy. Jeśli jednak pożyczasz z innego banku, może minąć kilka dni lub tygodni, zanim gotówka wpłynie.

Zobacz także:  Kredyt gotówkowy dla firmy – te wskazówki mogą Ci się przydać!

Jak szybko można uzyskać pożyczkę u innego pożyczkodawcy?

Kolejną alternatywą, której być może nie rozważałeś, są pożyczki społecznościowe. Pożyczkodawca tego rodzaju łączy Cię z inwestorem, który zapewnia gotówkę. Z drugiej strony uzyskanie zgody od pożyczkodawcy może być prawie tak szybkie, jak uzyskanie zgody na pożyczkę typu chwilówka, ale bardzo ważne jest zrobić porządne rozeznanie w tym temacie. Pamiętaj też, że jednak uzyskanie faktycznych pieniędzy może zająć nawet tydzień, ponieważ firma będzie musiała znaleźć odpowiedniego inwestora i uzgodnić z nim ustalenia.

Jak uzyskać szybką pożyczkę?

Niezależnie od tego, czy wybierzesz bank, pożyczkodawcę czy brokera ds. Finansów krótkoterminowych, istnieje kilka ogólnych wskazówek, które pomogą Ci uzyskać zgodę i szybciej otrzymać pieniądze.

Musisz być przygotowanym. Zbierz wszystkie niezbędne dokumenty i informacje przed rozpoczęciem aplikacji. Pliki, których potrzebujesz, będą się różnić w zależności od pożyczkodawcy, ale zazwyczaj będą wymagały co najmniej ostatnich wyciągów bankowych i dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Posiadanie wszystkich informacji gotowych do użycia pozwoli Ci uniknąć szperania w szufladach biurka lub przeglądania plików komputerowych podczas aplikacji.

Sprawdź też swoją zdolność kredytową. Znalezienie pożyczkodawcy, który zatwierdzi Twój wniosek, może być procesem czasochłonnym, więc od samego początku warto wiedzieć, czy historia kredytowa może stanowić przeszkodę. Jeśli z góry zauważysz, że twoja zdolność kredytowa jest niska, możesz uniknąć marnowania czasu na jakiekolwiek instytucje, które notorycznie niechętnie rozważają pożyczki dla osób ze złymi historiami kredytowymi. Dlatego właśnie o wiele lepiej jest się przygotować wcześniej na taką sytuację.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.